Stále to dávají v televizi a tak mi to nedalo. Vlastně, Slovenští bratři to mají v povinné výbavě vozu. Když jsem jela předloňské léto na dovolenou do Tater, tak jsem ji sháněla. Dočetla jsem se to na internetu, a abych zbytečně nedostala pokutu, tak jsem si jí přibalila.
Ano, řeč je o bezpečnostní kartě. Teda, samozřejmě že jsem ji vyhledala na příslušném odkaze. Když už jsem si jí pro jistotu prošla, tak Vám ji posílám, protože člověk nikdy neví, kdy ji bude potřebovat.
Po kliknutí na obrázek bezpečnostní karty, si jej můžete, stáhnou do svého počítače. Nebo pomocí pravého tlačítka vyberete možnost uložit a dokončíte stažení. Můžete si jí i vytisknout a uložit ve svém voze pro případ nouze. Člověk v šoku povětšinou funguje iracionálně.
Myslím, že mi dáte za pravdu, že se na cestě obzvlášť jako řidič setkáte s ledasčím a ne vždy je to o tom, že Vy to umíte správně ale o tom, na jakého blbce narazíte.
Kolikrát se stane, že se setkáte i s hazardéry, kteří nemají Povinné ručení! Smutné, ale je to tak. Vidím to často. Lidi si sjednají Povinné ručení, ale než ho zaplatí anebo taky ne. Potom postrádá smysl to slůvko povinné.
To je potom handrkování o tom, jak taková škoda na nabouraném voze bude uhrazena. V tom případě se to řeší tak, že ČKP po viníkovi bude chtít veškeré vynaložené prostředky vrátit zpět.
Nezapomínejte na to, že lidský život má obrovskou cenu a přidejte si do auta i kartu První pomoci!
Nenechte se odtahovat někým nepatřičným, kdo na vás chce jen vydělat! Telefonní číslo na svou pojišťovnu zpravidla najdete na své zelené kartě, kde rovněž najdete i číslo pojistné smlouvy, které je podstatné pro nahlášení pojistné události.
Každopádně je vám k ruce linka 1224, která ochotně pomůže a poradí i s těmi telefonními čísly. Tak, ať jste v bezpečí