Mí klienti ví, že se na mě můžou spolehnout

Od paní Kowolowské jsme si s manželem nechali prověřit smlouvy k pojištění na byt i povinné ručení. Paní Kowolowská nám vždy nabídla ze dvou nebo třech variant, které jsme spolu případně doladili podle potřeby. Na všechny dotazy nám s ochotou odpověděla a dobře poradila. Vždy si na nás udělala čas. Pokaždé byla milá a vstřícná. Jsme v kontaktu i po uzavření smluv a kdykoliv potřebujeme poradit, můžeme se na ní bez obav obrátit. Jsme s manželem velice spokojení a můžeme paní Kowolowskou bez obav doporučit každému, kdo si cení kvalitních služeb.
Manželé Bardoňovi
Měla jsem možnost poznat finanční poradkyni p. Katku Kowolowskou přes maminku, která sama má u ní sjednané pojištěni a protože je s jejími službami nadmíru spokojena, doporučila mi ji také. O paní Kowolowské se dá říci jediné. Velice vstřícná, ochotná, zodpovědná a flexibilní osobnost. Z její strany mi bylo při uzavírání pojištění nemovitosti a životního pojištění přesně sděleno k čemu se vlastně pojištění vztahuje. V minulosti jsem se od předchozích poradců dozvídala pouze chabé údaje a nebyla zcela srozuměna s tím, co taková smlouva obnáší. Paní Kowolowská mi velice šikovně podala veškeré instrukce k oběma smlouvám. Její služby jsou opravdu na profesionální úrovni. Mohu jedině doporučit. Ať se vám daří paní Kowolowská a přeji mnoho dalších spokojených klientu.
Martina Kubáňová
„S paní Kowolowskou jsem se setkala na obchodní schůzce. Slovo dalo slovo a mimo jiné se mě ptala, zda mám všechno zabezpečeno, tak jak má být a v pořádku. Odpověděla jsem, že určitě ano, ale že už se dlouho žádný odborník na smlouvy nedíval tak, že by možná stálo za to, aby to zkoukla:-). Upřímně byla jsem trochu skeptická a čekala jsem jako u většiny finančních poradců, že mi řekne, že mám všechno špatně a musím to změnit... Ale paní Kowolowská mě hodně překvapila svým širokým přehledem a znalostmi dané problematiky s tím, že mě upozornila opravdu pouze na to, co už dneska platím zbytečně, protože ve světě pojištění a financí se neustále něco mění a kde by eventuálně mohl nastat problém. Je to opravdu člověk na pravém místě, kterému záleží více na klientovi, než kolik z toho bude mít ona. A to si myslím, že je v této oblasti hodně vzácný jev a za to si ji moc vážím. Moc mi pomohla srovnat mé záležitosti tak, abych zbytečně neplatila nic navíc, a aby sjednané pojištění bylo pro mou situaci opravdu efektivní a optimální."
Barbora Iglová
Má zkušenost s paní Kowolowskou, která mě přesvědčila, že jí záleží na tom, abychom byli spokojeni s její prací a službami. Moc jsem nevěřila, že v téhle branži najdu člověka, který by svojí práci odvedl poctivě a nehleděl jen na svoji provizi. Byla jsem velice mile překvapena, když jsem poznala paní Kowolowskou a hlavně její lidský přístup. Musím podotknout, že mám velice nepříjemné zkušenosti s obchodními poradci. A právě pro to jsem byla velmi nedůvěřivá. Brzy mě paní Kateřina přesvědčila o svých kvalitách, jak člověka, tak i profesionála ve své profesi. Musím říct, že umí být velmi vstřícná a trpělivá. Někdy jsem si říkala, že je až neuvěřitelná. Myslím tím obvolávaní, korespondováním i schůzkami s lidmi na nejvyšších postech, jen aby vyhověla naším požadavkům. Paní Kateřino, ještě jednou Vám touto cestou děkuji za Váš lidský přístup a profesionalitu. Určitě i nadále rádi využijeme vašich služeb. Přeji spoustu úspěchu a dalších spokojených klientů. S úctou, Milan a Světlana Kretovi
Manželé Kretovi
Jmenuji se Daniel, a chtěl bych se podělit o zkušenosti s poskytnutím poradenství u paní Kateřiny Kowolowské. Požádal jsem jí o zřízení pojištění na auto. Během pár hodin jsem dostal do e-mailu několik nabídek různých pojišťoven i s doporučením, která by byla pro mě nejvýhodnější. Samozřejmě rozhodnutí záleželo na mně, kterou si vyberu. Jelikož paní Kateřině důvěřuji, a věřím v její práci, kterou ovládá opravdu dobře, tak jsem dal na její doporučení. Sepsání netrvalo dlouho a tak jsem se dostavil na podpis smlouvy k pojištění motorového vozidla. Samozřejmě tím spolupráce s paní Kowolowskou neskončila. Když si nejsem v čemkoli jistý, či v něčem nemám jasno, obrátím se na paní Kateřinu. Vždy mi vše ochotně vysvětlí a poradí, co a jak dál. Případně se do řešení vloží sama, čehož si velmi vážím a děkuji.
Daniel Knutel
Milá Katko, ráda bych Ti poděkovala za pomoc při výběru a zajištění toho nejlepšího pojištění pro mě i mé děti. Musím přiznat, že ač jsem již delší dobu věděla, že je potřeba mít celou rodinu zajištěnou pro případ, že by nastala některá ze situací, o kterých všichni doufáme, že nikdy nenastane, tak jsem řešení stále odkládala. Proč? Protože jsem si představila, jak se buď několik dní proklikávám na internetu nabídkami různých pojišťovacích společností anebo jsem tlačena do té zaručeně „nejvýhodnější“ pojistky na úplně jiné případy než potřebuju. Až jsem se shodou „náhod“ dostala až k Tobě a po osobním seznámení ještě četla Tvé webové stránky a dozvěděla se Tvůj osobní příběh a hlavně poznala, že Ti jde opravdu o pomoc klientovi, o nalezení toho nejvhodnějšího řešení. Děkuji za Tvojí trpělivost, se kterou si po telefonu i mailu odpovídala na mé otázky a přepočítávala a porovnávala varianty a upravovala podle toho, co všechno jsem si navymýšlela. Vím, že u Tebe jsem v nejlepších rukou a ráda Tě budu doporučovat dál.
JUDr. Monika Bakešová
Se službami p. Kowolowské jsme velmi spokojeni. Zařídila nám prakticky veškeré papírování ohledně hypotéky i pojištění (životní, domácnosti, nemovitosti, odpovědnosti, auto atd..). „Manžel měl ošklivou havárku a v předchozí smlouvě jsme neměli pojištěnou nemocenskou, tak nám nevyplatili vůbec nic“ Po konzultaci s paní Kowolowskou jsme zrušili některé nevýhodné smlouvy a ostatní jsme pak spolu nastavili na míru. Paní Kowolowská je vstřícná, komunikativní, pracovitá, pečlivá a důsledná. Určitě její služby můžeme jen doporučit. Za vše moc děkujeme, rodina Bardoňová
Rodina Bardoňová
Více jak rok nám paní Kowolowská pomáhá s finančním poradenstvím. Její pomoci jsme využili několikrát. S jejími službami jsme velmi spokojeni. Nastavili jsme úrazové pojištění dle našich potřeb. Její servis je komplexní. Pokud něco řešíme, např. s pojišťovnou, pomůže připravit podklady, hlášení a já nemusím „obíhat“ pobočky či volat na „zelené linky“. Nachystá nabídky a srovnání s ostatními. Vždy nám ochotně poradí, vše zjistí a zajistí. Děkuji a mohu všem jen doporučit.
Manželé Vagai
S práci paní Kateřiny, jakožto finančního poradce, jsem nadmíru spokojená. Jejich služeb využívá cela naše rodina. Vždy byla pro nás oporou ve všech směrech poradenství, kdy nám dokázala vysvětlit, opravit a poradit když nastala nějaká nežádoucí situace. Nemohla bych doporučit jiného poradce, než paní Kateřinu! Pro budoucnost naši a našich děti jen to nejlepší.
Hana Gocálová
S přístupem Katky Kowolowské, jsme nadmíru spokojeni! Na rozdíl od ostatních pojišťovacích agentů ji na lidech záleží, vždy na vše ochotně odpoví a poradí tak, aby to bylo pro pojištěného co nejvýhodnější a vyhovovalo plně jeho potřebám. Už jsme s ní uzavřeli několik pojištění a pokud bude potřeba, velice rádi se na ni opět obrátíme. Tímto jí za vše moc děkujeme. Martina Kotová
Martina Kotová
S paní Kowolowskou spolupracuji už více než dva roky a kdykoli jsem potřeboval informace, nebo cokoli zařídit, tak se na ní mohu spolehnout. Vím, že se nemusím o nic starat a vše bude v pořádku.
Petr Demel