Můj příběh

Jsem finanční konzultant a nechci vám prodávat produkty, ale předat své kvalitní služby. Být vám na blízku, když to budete potřebovat.

Trvalo mi to dlouho, ale našla jsem se a dává mi to smysl

Plním si své sny, bez stresu a napětí, zda uživím své děti a jestli mi zaklepe exekutor na dveře. Převzala jsem odpovědnost za své činy a vyřešila jednou pro vždy, svou finanční nezávislost. Mohu se zaměřit na čas strávený s těmi, které miluji a prožít s nimi intenzivní chvíle štěstí.

Pomáhám svým klientům vyvarovat a nedostat se do finančního sebezničení. Jsem jejích přítel, s kterým si mohou jen tak povídat, nebo jej požádat o konzultaci, či realizaci efektivního finančního zajištění.

Ne náhodou jsem se v lednu 2013 dostala k práci finančních konzultací. Je to cesta, při které mohu předat svou vlastní zkušenost, když zůstanete na vše sami! 

Byla to tenká čára nad propastí

Tato cesta nebyla však jednoduchá. Bylo jen na mě, jak se se situací poperu a jsem ráda, že jsem to dala. „ Můj syn byl můj hnací motor “
Po ztrátě manžela zůstaly značné dluhy, které zůstaly na mých bedrech. „ Co s tím, s psychikou na bodu mrazu? “

Nebyli jsme zajištění a neměla jsem z čeho tyto dluhy splácet. Bylo však podstatné nepřijít o syna a střechu nad hlavou. Kdybych však byla věci znalá, tak bych tuto osobní krizi řešit nemusela.

Říjen 1997 mi totálně změnil život

Zůstat sama s malým dítětem a nezajištěnými závazky, to nepochopí člověk, který si tím neprojde. Ze začátku jsem byla psychicky na dně a měla jsem, co dělat sama se sebou. Můj syn měl sotva tři ročky a mou situaci nechápal.

Potřeboval mámu, tu, která s ním bude kdykoli to bude potřebovat a kdykoli, když se bude bát. Proto stojí za to, nevzdat se!

Nový směr a cítím se v tom dobře

Po tom, co jsem si prošla různé zaměstnání i to podnikatelské, abych syna zajistila, mě nic nenaplňovalo.

Když přišla možnost finančního konzultanta, vše do sebe zapadlo. Mohu klientům předat svou zkušenost a povídat si s nimi o tom, jaké životní hodnoty jsou pro ně podstatné. Jsem jim na blízku, kdykoli to potřebují a rozvíjíme tím jejich potřeby a přátelský vztah.

Netlačím je do ničeho a rozhodnou se jen pro to, co oni sami chtějí. Po tom, co si v rodinném kruhu situaci zváží. Jejích seberealizace, je pro mě podstatou.

Příběh, který jsem prožila a chci jej s vámi sdílet, je obsažen v mém e-booku zdarma.
Je to příběh, který může potkat kohokoli z vás. Je dobré vědět, že do tak těžké situace, se vůbec dostat nemusíte. Lepší je situacím předejít a mít se na koho obrátit, když potřebujete znát informace.

Lepší je situacím předejít a mít se na koho obrátit, když potřebujete znát informace. Jako finanční zprostředkovatel a konzultant, znám potřebné informace. Trh, který je rozmanitý a mohu vám pomoci se v tomto chaosu vyznat. A to, co do kvalitní volby zajištění vašich potřeb, za vaše peníze. V této oblasti se vzdělávám nejen v informacích o produktech, ale i v lidském přístupu ke svým klientům.

Nechci vám prodávat produkty, ale předat své kvalitní služby a být vám na blízku, když to budete potřebovat.