Defekt & asistenční služby

Ráno jsem vyjížděla už se zpožděním na důležité školení. Samozřejmě ještě v náhradním vozidle. Znáte to, když spěcháte a říkáte si „musím to stihnout“. Bohužel, stalo se to, co si nejmíň přejete.

Z ničeho nic začalo něco dost bouchat a byla jsem vyděšená, co se děje. Teď, když vážně spěcháte a těšíte se na velmi důležité školení. Nevěděla jsem čemu tento velmi hlasitý a děsivý zvuk přiřadit. Navíc to auto, ve kterém jsem jela, nebylo moje. Měla jsem hrůzu, že je něco s motorem.

DSCN0408

Věděla jsem, že nemůžu zastavit. Je tu velký provoz a hlavně spoustu kamionu. Nebylo to ani sto metru fakt kousek ale přišlo mi, že ta autobusová zastávka, na které jsem mohla zastavit, byla nekonečně daleko. Největší pocit strachu byl, že to není moje auto.

Defekt

Když jsem zastavila a vystoupila, obešla jsem auto. DEFEKT! Naštěstí ne jiná závada, ale kolo. Volala jsem, abych se omluvila na školení a sakra moc mě štvalo, že tam nebudu hned od začátku. Potom jsem volala kolegovy a ten už byl na místě, ale nabídl mi, že pro mě přijede.

Uvědomila jsem si, že náhradní vůz má pojištění, tak to vyřeším asistenční službou. Super, mám aspoň z části vyhráno. Asistenční služba v rámci povinného pojištění přijede vyměnit poškozenou pneumatiku za vás. V případě potřeby vyřeší ztrátu klíčů vozidla, odemknutí dveří nebo výměnu zámku. Pokud špatně natankujete palivo, zajistí jeho přečerpáni. Dojde li vám palivo, zajistí jeho dovoz a také vás odtáhne do servisu v případě nepojízdnosti.

Nebyla tam náhradní pneumatika

Šla jsem do kufru a průser. Nebyla tam náhradní pneumatika! Co teď? V tuto chvíli mi asistenční služba nepomůže. Ta mi náhradní pneumatiku nesežene, a ani nezaplatí. Volala jsem servis, který se mi staral o opravu mého plechového mazlíka. Toho, co mi srazili na stopce.

DSCN0423

V telefonu zaznělo „to je jediné auto, které nemá náhradní pneumatiku“. Zachovali se skvěle a brali jako samozřejmost, že mi přijedou opravit jejich náhradní vozidlo. V přilehlé firmě jsem tedy na jejich pokyn ponechala klíče i auto a odjela s kolegou na školení.

Bylo to pro mě až k neuvěření. Když jsem se vrátila zpět na dotčené místo, tak bylo vše, jak jsme se domluvili a i firma, která mi klíčky od náhradního vozu předala nazpět. Servis jsem samozřejmě informovala o převzetí.

Při tom všem, jsem se dozvěděla i to, že si v tento den mohu odpoledne vyzvednout to své opravené autíčko. Byla jsem ráda, protože nás čekali dva dny státních svátku a nechtěla jsem s dětmi jet na výlet v cizím autě.

Mé auto mi bylo předáno ve stavu, který jsem ani neočekávala a navíc i s předvánočním úklidem. Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, co se na tom podíleli!

DSCN0339

Proto, vybírejte si pečlivě, komu své auto svěříte.

Katka Kowolowská
Jsem finanční konzultant a nechci Vám prodávat produkty, ale předat své kvalitní služby. Být Vám na blízku, když to budete potřebovat. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře