Proč jít do krajních mezí a zadlužit se?

Kdysi jsem takto nepřemýšlela. Neměla jsem ani proč, ale vždycky jsem byla člověk disciplinovaný s pudem sebezáchovy.

I já jsem se dostala do finanční beznaděje, protože jsem nevěděla, co všechno si na mě budoucnost připraví. O tom píši ve svém eBooku zdarma. Můžete, si jej stáhnou na mém webu.

Dokud jsem nezačala dělat finančního poradce, tak mě celkově nenapadalo myslet na to, co finanční trh poskytuje a skýtá za fígle. Tím mám na mysli i ono nezajištění se a utrácení všeho, co člověk má. Jak se říká, myslet na zadní vrátka, nebo dvouměsíční finanční rezervu. Nemluvě o jakési budoucnosti a vůbec, že nemáme ani počítat s důchodem.

?????????????

Když jsem zjistila, jakže to s námi vlastně bude, přiznám se, že to byl pro mě velký šok. V podstatě své profesi vděčím za celé to prozření a uvědomění si, jak o zajištění přemýšlet, ale i tom jak dobře jsem smýšlela o finančních závazcích. Vždycky to byl pro mě velký strašák, který pro spoustu lidí nemá žádný limit ani hranice.

Strašák, nebo vysněná hračka?

Když s klienty podepisuji úvěr, nebo hypotéku, tak se toho péra a už vůbec onoho strašáka nebojí. Podepisují bez mrknutí oka a jen vidí svou vysněnou hračku, nebo krásný dům či hrad.

Já sama hypotéku nemám a každý podpis mých klientu je pro mě hlavně číslo v letech, na kterých se zavážou být finančně činní. Je to pro mě obrovský závazek, protože jsem si vědomá, že ne vždy je úplně samozřejmé mít příjem.

Těch události může nastat tolik, že když nad nimi budu přemýšlet, tak z mého příběhu a životní zkušenosti popsaného v mém eBooku, bude pro mě vždy prvotní prevence.

Je lepší být připraven, než zaskočen. Bohužel ženy smýšlí nejspíš jinak a předpokládají, ba naopak věří, že se o to postará jejích vysněný princ. Že si najdou bohatého muže a ten se o ně postará. Mám však za to, že tak nějak jsme přišli na svět každý sám za sebe a i my ženy bychom se měly toto naučit. Nebo budeme pořád v té jeskyni, kdy budeme kojit a vařit a muž lovit mamuty?

Dnešní možností jsou nepřeberné a pobyt na této krásné planetě nám nabízí úžasné zážitky, hračky, domy, majetky a spoustu jiného ať už hmotného, či nehmatatelného. Všechno nás to stojí obrovské úsilí a nemalé finanční prostředky a často jsem překvapena, kam až jsou lidi schopni zajít aby toho dosáhli.

?????????????

Co když ale dojde k tomu, že ten obrovský dům, který potřebuje energetický provoz, zkrátka nebude z nějakého důvodu z čeho zaplatit? Bazén, čerpadla, elektrické brány, podlahové topení, rekuperace, to všechno potřebuje naše finanční zdroje. A i ty úvěry, z kterých jsme si toto všechno pořídili.

Co auta? Drahé auta, jsou přecpané elektrickou vymožeností, která za nás i zaparkuje. Jsou krásné a moc ráda je řídím. To je moje radost a relax, když jsem především ve stresu. Ale ty taky potřebují přezout, olej a především žrádlo do nádrže. Bohužel i to mnohdy předražené pojištění.

Golf 1

Už nežijeme v jeskyních!

Ano, i když už nežijeme v jeskyních ale těchto nádherných domech a jezdíme v autech, tak lidé nemyslí na zajištění. Myslím tím to kvalitní zajištění a to nejen hlavních živitelů ale i oněch nemovitostí či jiného majetku. Většinou hlavním živitelem jsou muži, a tak ženy opravdu věří, že jim nic nehrozí. Ovšem, pokud žena není samoživitel a nemusí nakrmit své děti.

Můj příběh mi změnil myšlení, ale o tom už si můžete přečíst v mém eBooku, který jsem pro Vás napsala.

Katka Kowolowská
Jsem finanční konzultant a nechci Vám prodávat produkty, ale předat své kvalitní služby. Být Vám na blízku, když to budete potřebovat. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře